O firmie

Firma „Ponitas wykładziny” zajmuje się montażem wykładzin obiektowych. Dysponujemy profesjonalna ekipa montażową o dużym doświadczeniu. Wykonujemy kompleksowe usługi podłogowe, od właściwego przygotowania podłoża do montowania listew przypodłogowych każdego typu. Działamy na terenie całego kraju.

Wszystkie usługi podłogowe świadczymy szybko i sprawnie. Używamy materiałów własnych lub tych powierzonych przez klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej firmy ułożone przez nas podłogi z pewnością będą Ci służyć przez długie lata. Naszym klientom udzielimy fachowej porady w wyborze idealnie dobranej podłogi. W ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów i dekorów które wpasują się w każdą aranżacje wnętrza o charakterze mieszkalnym, biurowym, hotelowym, przemysłowym czy też handlowym.

Wykonywaliśmy usługi dla najbardziej wymagających klientów takich jak znane stacje telewizyjne, studia muzyczne, hotele 5* itp.

Jako firma podłogowa, działamy na terenie całego kraju; najczęściej montujemy wykładziny obiektowe i podłogi przemysłowe dla Klientów z miast: Kępno, Krotoszyn, Oleśnica, Ostrów Wielkopolski, Wieruszów oraz Wrocław, Karpacz, Szklarska Poręba i Zakopane. Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania?

_

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z  formularza na stronie kontaktowej i wyślij nam wiadomość. Pomożemy Ci najszybciej jak to możliwe.